Platinum partner
31
Рік досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
14
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4668
Останній візит на сайт
2 дні тому
На рынке недвижимости с 1996г. Офис в центре Киева. Специализация: продажа квартир, домов, земельных участков, коммерческой недвижимости. Аренда: квартир, домов, коммерческой недвижимости. Юридический отдел - быстрое решение и законное оформление всех вопросов связанных с недвижимостью.

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 199 900 $
    2 082 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Маршала Тимошенка), 18

    багатофункціональне приміщення
    96 м²
    вчора
    Салон краси! Продається приміщення на першому поверсі з фасадним входом поряд з метро "Мінська", що являється важливим моментом для вдалого бізнесу та відвідувачів. Дуже вдале розташування об,єкта- легко знайти і завжди є місце для парковки. Салон повністю облаштований меблями , зручне розположення кабінетів, окремо с/в для відвідувачів , кухня та комори для зберігання необхідних матеріалів, гардероб. Опалення автономне ( економне) .Якщо на меті не салон, то може буди хороший офіс, магазин. Приміщення вдале для любого бізнесу.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.